Schoolinfo

De officiële naam van onze school is:

"Gesubsidieerde Vrije Basisschool Rijmenam"

 
De roepnaam van onze school is:

"De Knipoog"

 
Waar halen ze het? Wat zit daar achter?
 
Wij willen kinderen en hun ouders met een knipoog verwelkomen in onze school. Het is een vriendelijke uitnodiging om er bij te mogen horen. Het is ook een teken van aanmoediging, van bevestiging, van geruststellen. Het ondersteunt het welbevinden van onze kinderen. Ten slotte is het ook een teken van verstandhouding, van elkaar begrijpen zonder woorden. En een goed verstaander heeft niet veel woorden nodig… 
 
Gudrun – ze ontwerpt ook de covertekeningen van Drempel – werd gevraagd een logo te ontwerpen dat in het verlengde van onze naamkeuze lag. Twee kinderen, een jongen en een meisje, staan centraal op het logo. Ze zijn gekroond met een boom (verwijzing naar de Mart, de lindes, hé) en een kerk (verwijzing naar de dorpsschool onder de kerktoren). Rond hun hoofd dwarrelen allerlei belletjes. Ze symboliseren de verschillende aspecten die in onze school aan bod komen. Dit kan rekenen en taal zijn of knippen en plakken; zwemmen of turnen of theater of … zoveel dingen krijgen aandacht in onze school. 
 
Deze kenmerken dragen we hoog in ons vaandel! We willen dit via onze naamkeuze en het logo nog versterken.

Contact gegevens

GVBS De Knipoog

Tel: 015 51 42 95
Fax: 015 52 76 17
Gsm: 0476 89 69 71
E-mail: directie@basisschool-rijmenam.be

Schoolbrochure

Hier te downloaden.

Dorp 

Kloosterstraat 14, 2820 Rijmenam

Mart 

Bleukstraat 33, 2820 Rijmenam
Tel: 015 51 11 68

Bus (alleen in nood)

Gsm: 0492 / 63 68 72

Laatste opmerkingen